Opinie

Jestem zadowolona z metody SITA. Jako lekarz cierpiący na chroniczny brak czasu nie byłam w stanie zmobilizować się do nauki angielskiego w systemie grupowych lekcji, a nawet indywidualnych spotkań z lektorem. Unikalny system SITA pozwala mi na luksus nauki indywidualnej w dowolnym czasie, nawet w nocy. Potwierdzam wspaniały efekt utrwalania tekstu w stanie relaksu. W pamięci trwałej, na zawsze, jak sądzę, pozostają pewne zwroty i słówka.

Anna Pominkiewicz

————————

Zainteresowałam się Państwa ofertą nauki z uwagi na wymogi, jakie stawia w tym momencie rynek pracy. Dostałam pracę pod warunkiem nauczenia się w miarę szybko (w dwa miesiące) języka angielskiego. Do wszelkich nowinek i rewelacji naukowych jestem dosyć sceptycznie nastawiona, ale Państwa argumenty wydawały mi się dosyć przekonujące. Tydzień temu zakupiłam zestaw SITA i kursy językowe. Na wyniki nie musiałam długo czekać. Przełamałam się i zaczęłam wypowiadać się w języku angielskim, bardzo kulawo, ale mam nadzieję, że z każdym dniem będzie coraz lepiej. I jeszcze jedno, dzięki nauce relaksu wyciszyłam się wewnętrznie, co ma dla mnie bardzo duże znaczenie.

Jadwiga Leszczyńska-Czyż

————————

Zestaw SITA zakupił dla mnie mąż. Muszę przyznać, że jestem mile zaskoczona tym, w jaki sposób opracowane są teksty w książkach i na płytach. Obecnie mieszkam w Anglii, z doświadczenia wiem, że trudno jest zrozumieć rodowitych mieszkańców, ponieważ mówią oni szybko i niewyraźnie. Słuchając płyt SITA, język angielski odkrywa się jakby na nowo, język ten staje się możliwy do nauczenia. Jeżeli chodzi o samo urządzenie SITA, to pokładam w nim duże nadzieje, ponieważ jestem osobą typu „100 myśli na minutę” i trudno mi się skupić. Jak na razie nie znalazłam lepszego sposobu nauki od tego, który proponuje system SITA.

Beata Bałaban

————————

Używałem urządzenia SITA nie tylko do nauki języka angielskiego. Stosowałem je także to ćwiczeń relaksacyjnych oraz innych ćwiczeń zaleconych przez sportowego psychologa. Urządzenie to pozwalało mi lepiej się rozluźnić, zrelaksować i skupić na ćwiczeniu, przez co moja praca przynosiła lepsze rezultaty. Jestem bardzo zadowolony z urządzenia SITA. Dzięki jego niewielkim wymiarom oraz prostocie obsługi mogłem je mieć ze sobą w podróży. Urządzenia SITA używałem także do nauki języka angielskiego. Pierwszy raz w ten sposób uczyłem się języka, dlatego potrzebowałem trochę czasu i ćwiczeń, aby przyzwyczaić się do takiej formy nauki. Już po kilku próbach lekcje stały się dla mnie łatwe i przyjemne. Wykorzystałem także pomysł systemu SITA do nauki innych przedmiotów. Dzięki urządzeniu SITA i własnym nagraniom mogłem uczyć się każdego przedmiotu. Uważam, że każdy znajdzie w tym urządzeniu coś dla siebie.

Maciej Kot

————————

Jako lektorka języka angielskiego miałam okazję zetknąć się z różnymi metodami nauki tego języka i bez wahania mogę stwierdzić, że system SITA jest jednym z najbardziej efektywnych. Pozwala nie tylko bardzo szybko opanować materiał, ale także zapamiętywanie okazuje się trwałe. Zauważyłam również, iż metoda służy ludziom zestresowanym, niepotrafiącym się rozluźnić.

Agata Koziara

————————

Moim zdaniem nauka sposobem SITA jest niepowtarzalnym i unikalnym sposobem. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu nauczania i ilości przyswajanych nowych słów. Po przerobieniu pierwszych lekcji nie spodziewałem się aż takich efektów. Zacząłem zwracać uwagę na akcent i wymowę słów. Jestem szczęśliwy z powodu dokonanego wyboru.

Bartłomiej Dunaj

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *