Na początek wybierz język

Kursy językowe SITA zostały przygotowane specjalnie do nauki tą metodą. Każdy kurs podzielony jest na dziesięć odrębnych bloków tematycznych. Nagrania zawierają tłumaczenia na język polski, a w ich tle usłyszysz przyjemną, relaksującą muzykę.

W ofercie firmy SITA znajdziesz kursy języka angielskiego (podstawowe, średnio zaawansowane, idiomy, specjalistyczne), niemieckiego (podstawowe i średnio zaawansowane), francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego (podstawowe).

Kursy podstawowe kładą nacisk na praktyczną komunikację. Dialogi wzięte z życia sprawiają, że w realnej sytuacji szybko zrozumiesz wypowiedź swojego rozmówcy, w pamięci odnajdziesz właściwy schemat odpowiedzi i odpowiednio zareagujesz.

Kursy średnio zaawansowane zawierają powszechnie używane słowa i zwroty. Poszerzą twoje umiejętności w zakresie słownictwa oraz tworzenia konstrukcji zdaniowych. Kurs podstawowy i średnio zaawansowany zawierają łącznie około 3000 słów i zwrotów.

Pocałować klamkę, wyłożyć kawę na ławę, odwrócić się do kogoś plecami – dzięki kursom Idiomów z łatwością opanujesz wyjątkowe wyrażenia języka angielskiego, a twoje wypowiedzi nabiorą językowej wiarygodności.

Kursy specjalistyczne Let’s Talk Business obejmują słownictwo i zwroty związane z prowadzeniem firmy. Kurs Marketingu stanowi obszerne wprowadzenie do nowoczesnego marketingu: od ustalenia strategii, przez opracowanie polityki produktu, dystrybucję i promocję.

Świat jest na wyciągnięcie ręki. Pakując dziś walizkę, jutro rano możesz pić kawę z widokiem na Tower Bridge, Brandenburger Tor albo wieżę Eiffla. Powitasz nowy dzień, mówiąc: „Good Morning”, „Guten Morgen” albo „Bonjour”. Czy potrafisz powiedzieć coś więcej?

Fragment lekcji do pobrania.

3 myśli nt. „Na początek wybierz język

  1. Jestem zainteresowany nauką języków: angielskiego i niemieckiego.O metodzie SITA słyszałem ,tym bardziej że wierzę w naukę w trakcie snu,podczas wyciszenia , relaksu.

  2. Ciesze sie ze znalazlem twoja strone, teraz jestem tu stalym gosciem, tylko troche ciezko bylo ja znalezc w google na podana fraze, trzeba ja lepiej wypozycjonowac. Podepnij sobie ja do systemu wymiany linkow i masz pozycjonowanie za darmo, ruch powinienen ci wzrosnac kilkakrotnie jak wbijesz sie na pierwsza strone googla.
    Wpisz sobie w google – seo stronka z seo poradami – tu jest wszystko opisane, napewno ci sie przyda
    pozdro

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *